Obrázok
Nutricia
Výživa pre dospelých
Obrázok
Podcast_monika kolar
PODCAST - Podvýživa onkologického pacienta

Onkologické ochorenie, ktoré je na Slovensku ročne diagnostikované 40 000 pacientom v rôznom veku, sa dotýka životov mnohých rodín. Samotná..

Zobraziť viac
Obrázok
Informačný sprievodca onkologického pacienta
Informačný sprievodca pacienta počas onkologického ochorenia

Je možné, že vás čoskoro čaká onkologická liečba či už v podobe chemoterapie, cielenej liečby, imunoterapie, alebo rádioterapie a informácie..

Zobraziť viac
Obrázok
Podvýživa
Vplyv protinádorových terapií na stravovanie

V prípade nádorového ochorenia sa nádor odstraňuje často chirurgicky. Po operácii môžu byť rany bolestivé a bude to trvať určitý čas, kým sa..

Zobraziť viac
Obrázok
Onkologický pacient
Svetový deň boja proti rakovine - 4. február

Cesta každého onkologického pacienta je jedinečná a vieme, že okrem liečby je nevyhnutná dostatočná a správna výživa, ktorá môže byť..

Zobraziť viac
Obrázok
Onkologický pacient
Pomocník pri stravovaní pri onkologickom ochorení

Cieľom správnej výživy počas onkologického ochorenia je dbať na to, aby malo Vaše telo správny pomer výživných látok, ktoré potrebuje pre..

Zobraziť viac
Obrázok
Starostlivosť
Odporúčaná starostlivosť a preventívne opatrenia proti podvýžive u seniorov

Pestrá strava a správne stravovacie návyky by mali byť základom zdravého životného štýlu každého človeka. U seniorov to platí viacnásobne..

Zobraziť viac
Potraviny pro zvláštní lékařské účely. Výživa k popíjení je určená pro pacienty s řízenou dietní výživou při podvýživě související s nemocí. Prípřavky je potreba užívat pod lékařským dohledem.